O NAS

Hurtownia materiałów budowlanych i śrub

Firma Metalozbyt działa na rynku od roku 1996. Jesteśmy rodzinną firmą, która na stałe wpisała się w lokalny i regionalny rynek dostawców surowców budowlanych.

Szczycimy się tym, że współpracujemy z największymi producentami chemii budowlanej, siatek, drutów i gwoździ. To pozwala oferować naszym klientom najniższe w regionie ceny.

Siedziba naszej firmy mieści się przy trasie relacji Dąbrowa Górnicza- Olkusz- posiadamy zatem doskonałą lokalizację a nasi odbiorcy mogą korzystać z przestronnego parkingu, dowolnie wybierać w rozmaitych materiałach, które składujemy na ogrodzonym placu oraz korzystać z wiedzy i doświadczenia naszej wykwalifikowanej kadry.

Obecnie nad obsługą naszych klientów pieczę sprawuje team wykwalifikowanych pracowników, którzy chętnie służą radą, wszelką pomocą oraz załadunkiem i transportem.

Naszym stałym klientom proponujemy również liczne upusty cenowe. Doceniając ich lojalność wobec naszej marki staramy się zapewnić im doskonałą jakość produktów w przystępnych, (bez)konkurencyjnych cenach.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Realizacje

z produktami znanych marek

1

DOM

szeroki wachlarz
artykułów budowlanych.

2

OGRÓD

rozmaite rozwiązania
architektury ogrodowej.

3

NARZĘDZIA

duży wybór narzędzi,
oraz środków ochrony osobistej.

CZYM

PRACUJEMY

                     widlak